Öğrenci Yorumları

Bilgisayar Kursu Öğrenci Yorumları

Bilgisayar ve programların kullanımı konusunda sıfırdan başlayıp yeterli donanıma ve kullanım bilgisine ulaştığım 5 haftalık sürede Bilgi teknolojileri kurumuna ve bu süreçte sabrından dolayı verdiği güzel bilgiler ve eğitimden dolayı Hocamıza çok teşekkür ederim.
Günnur Çetin
İşyerinde yararlanmak amacıyla bir dersane ararken Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi ile görüştüm ve anlaştım. Hakkında hiçbir ön araştırma yapmadan anlaşmış olduğum bu kurumda hiçbir aksaklık ile karşılaşmadım. Özellikle bize eğitim veren öğretmenimiz Sn Hocamızın bilgisi tecrübesi ve öğretme yeteneği ile tüm kursiyer arkadaşlara çok yardımcı oldu.Bu kurum ile çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.
Gökhan Koçer
Bilgisayar kursuna gelmeden önce bilgisayar kullanamıyordum. Hiç bilmeden gelip öğrenmeye çalıştım. Başarılı olarak bitirmeye çalıştık. Kurstan çok memnun kaldım ve eğitmenimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesin öğrenmesi gerektiğinin kanısındayım.
Aslıhan Filan
Daha önce bilgisayar kursuna gitmiştim. Aradan zaman geçtiği için program kullanmayı unutmuştum. Kurs günleri sıkılarak gelmiyordum çünkü dersler çok keyifli geçtiği gibi Hocamız hepimizle tek tek bizi yormadan anlatması bizim daha iyi anlamamıza yardımcı oluyordu. Bu kurs bana çok şey kattı. Hem güzel arkadaşlıklar edindik ve güzel eğitimi tamamladık.Böyle bir ortama geldiğim için pişman değilim.
Mehtap Aydoğdu

Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

Öncelikle bu eğitim kursunun açılmasında yardımcı olan ve yürütülmesinde görevli olan insanları tebrik ediyor ve en içten dileklerimle sevgilerimi iletiyorum. Çok başarılı bir eğitim kursu hocaları ile olsun her şey mükemmel yalnız bilgisayarlara biraz özen gösterilmeli. Bunun dışında ortamı olsun sohbeti olsun her şey güzel. Bu kurs sayesinde Bilgisayarlı Muhasebeyi gayet iyi şekilde öğrendim. Nice öğrenciler yetiştirmeye.
Berkay Terzi
Muhasebe Kursuna İlk geldiğimde muhasebe bilgim çok azdı. Her şey ezberdi. Şuanda mantığını anladım. Bilgisayarlı Muhasebe kursu bana Muhasebe mantığını öğretti. Tabi ki Hocamız örnekleri ile anlatınca daha da verimli oldu. Bilgi Eğitim Bilgi Teknolojileri Kursunu herkese tavsiye ederim. Genel Muhasebe kursuna da gelmeyi düşünüyorum.
Melike Aslan
Ülkemizde eğitimin yetersizliği sebebiyle üniversite sınavlarına hazırlanmak veya daha başarılı şeyler yapmak için böyle yerlere gerçekten ihtiyaç var. Dolayısı ile tesadüfen bulduğum eğitim yerinizde bulunmaktan memnunum. Hocalarımızın da elinden gelen gayretin fazlasını göstermesi ayrıca bir memnuniyettir. Muhasebe kursu sayesinde sizlerin bizlere bilgi olarak çok şey kattığınıza inanıyorum. Saygılar.
Yılmaz Dinç
Bilgisayarlı Muhasebe kursuna katıldım.Eta programını öğrenmek istiyordum.Amacıma ulaştım.Dersin akışı çok güzeldi Hoca güzel kolay anlaşılır bi şekilde anlattı.Uygulamalı ders işlediğimiz için gayet iyi anladım.Ders güzel işlendiği için dersi hiç sıkılmadan dinledim.Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Yadigar Turgut

Genel Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları

İnternette araştırarak bulduğum Bilgi Eğitim Merkezi’nde bilgisayarlı muhasebe ve genel muhasebe kurslarını aldım. Hocamız hem genel muhasebede hem de bilgisayarlı muhasebede konulara inanılmaz derecede hakimdi. Bir maliye mezunu olarak genel muhasebede ki hesap planına ve hesapların kendisine hocamız sayesinde farklı açıyla baktım. Muhasebe hiç bu kadar kolay ve anlaşılır olmamıştı. Hocamıza ve kurs çalışanlarına emekleri için çok teşekkür ederim.
Selçuk Aydın
İnternetten Bilgi Eğitim Merkezi kursunu buldum. İlk başta biraz endişelerim vardı verim alabilir miyim diye. Ama sağ olsun hocamız sıfırdan her şeyi gösterdi. Gayet verim aldım. Başladığım seviye ve bitirdiğim seviye oldukça fark etti. Bu Eğitim Merkezini rahatlıkla tavsiye edebilirim başka insanlara. Hocamızın özverisi mutlu etti beni yılmadan sıkılmadan saçma sapan sorularımıza bile cevap verdi.
Meltem Karataş
5-6 yıldır aktif olarak muhasebe alanında çalışmama rağmen birçok hatta her şeyi ezbere yaptığımı fark ettim. İlk kez oturup ta bir monografi çözdüm. Okulda sonunu getirememiştim . Benim için önemli bir adımdı. Özveriniz, sabırlı yaklaşımınız, samimiyetiniz, sorularımızı cevapladığınız için teşekkürler. Hesap planına artık hakim olarak ayrılıyorum. Beyannameleri ilk kez gördüm ve doldurdum burada, iş görüşmelerinde öne geçmemi sağlayacak. Umarım iyi bir işe gireriz sizleri de hep hatırlayacağız.
Pınar Klavuz
Sayın Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumu ailesi; kursunuza internet araştırmalarım sonucunda katıldım. Kursunuza gelmeden önce kursun işleyişi konusunda tereddütlerim vardı. Ama hocamız ilk derste öğretme azmiyle bu düşüncemin ne kadar yersiz olduğunu kanıtladı. Ders ekipmanları, ders notları paylaşma noktasında çok iyiydi. Bu kursa katılmak isteyen arkadaşlarıma tavsiye edeceğimi belirtmek isterim. Hem ekibinize hem de hocamıza paylaşmış oldukları her bilgi ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.
Atakan Bayraktar

Grafik Tasarım Kursu Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım alanında bir şeyler öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istediğim için kursu internetten buldum. Kursun verimli olup olmayacağı konusunda tereddütlüydüm. Ama Hocanın dersleri anlatmasından çok memnun kaldım. Artık logo, kartvizit, dergi vb. istediğim her şeyi kolaylıkla yapabiliyorum.
Büşra Çolak
Kursa genelde okul derslerimde daha iyi olmak için katıldım. Daha öncede bu kursun başka bölümüne de gelmiştim. En memnun olduğum yönü işlediğimiz derslerin notlarının sürekli aklımızda kalması için mailimize atılması. Sırf kurstaki dersler değil,okul derslerimde de destek olunuyor.
Ecenur Marangoz
Grafikerlik Kursuna Ajans olarak katıldık. Öncelikli düşüncemiz personelimle uyum içinde çalışmak onları anlayıp aynı dili konuşmaktı. Sonrasında kursumuzda daha fazlasının verildiğini görünce farklı düşünceler oluştu .Kendimizde özel ve kurumsal çalışmaları yapmaya karar verdik. Beklediğimizin üzerinde eğitim gördük.
Cengiz Tuğsuz
Grafik Kursuna gelme amacım katalog, kartvizit, broşür tasarımlarını öğrenip daha iyi bir yerlere gelmekti. Grafik Tasarım kursu sayesinde güzel başarı sağlayabildim. Bilgi Eğitim Bilgisayar Kursunda çalışan personel ve hocalarımızın güzel pratik hizmet vermelerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Gül Havva
WhatsApp Canlı Destek